DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

JAVA APLIKACE

MAPY :

PreviewMapy. Bude Vám jistě velmi užitečným pomocníkem a rádcem při hledání lokací. Už nebudete nikdy nikde bloudit a spílat si, že jste si s sebou měli vzít mapu, ani nebudete muset shánět přístup na počítač s internetovým připojením. Teď Vám stačí pouze mobilní telefon! Díky této skvělé aplikaci budete mít možnost vyhledávat v mapách kdykoliv a kdekoliv - ať už jste v klidu domova nebo zrovna pospícháte na schůzku.
Download mapy...

MOJESVATKY :

Preview MojeSvátky je aplikace , která umožňuje přehledné zaznamenávání a uspořádávání různých druhů svátků, které se každoročně opakují.
Program podle nastavení uživatele zobrazuje upozornění na blížící se svátky a obsahuje kalendář jmenin s možností vyhledávání. Zaznamenaná data je možno zálohovat a opětovně obnovovat.

Download moje svatky

BLUEROOM :

Preview Bluetooth Room je aplikace, pomocí níž můžete chatovat přes bluetooth s ostatními lidmi, kteří mají také tuto aplikaci. BlueRoom zaručeně funguje mezi telefony K750i/W800i/D750i. Aplikace pochází od českého vývojáře s nickem Hardwire

Download blueroom

OPERA MINI :

Preview Vynikající webový prohlížeč Opera je ideálním společníkem pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání rychle proběhne přes speciální server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Můžete si ukládat záložky, aplikace je v češtně.

Download opera mini

JIMM ICQ :

Preview Jimm je skvělý a spolehlivý instant messenger, k jehož zprovoznění stačí pouze zadat vaše ICQ UIN a vaše icq heslo. Nová verze již umožňuje minimalizování aplikace na pozadí a mnoho dalších věcí ! Aplikace je v češtině.

Download jimm icq

ZNAMKY :

Preview Tato aplikace je určená všem studentům a dětem školou povinných, kteří ve škole pravidelně dostávají známky. Tyto známky je potřeba pro vaši informaci zapisovat a je častým problémem, že nemáte známky na co napsat, nebo že svůj sešit ztratíte. V této aplikaci se vám známky nikdy neztratí a budete je mít vždy po ruce. Navíc vám tato šikovná aplikace rovnou počítá průměry známek, takže hned víte, jak na tom jste. Verze podporuje další funkce jako správu předmětů a export známek na Internet.
Download znamky

MATIKAR :

Preview Matikář je zajímavá aplikace, která počítá parametry planimetrických útvarů v rovině i v prostoru. Aplikace je hezky graficky propracovaná, umí spoustu věcí a přitom je uživatelsky přívětivý.
Download matikar

ABSOLUTE SMS :

Preview Program sloužící k odesíláni sms zpráv do sítě Oskar, Eurotel skrze internetovou bránu z mobilu s podporou javy. Cena za jednu SMS je asi 0,1 Kč

Download absolute sms

VEDECKA KALKULACKA :

Preview Vědecká kalkulačka, která ti umožňuje používat různé matematické funkce jako: sin, cos, tan, asin, atan, exp, log, sqr, log, sqr... Je možné definovat a uchovat i další funkce, některé funkce si můžete nechat vykreslit na grafu.

Download vedecka kalkulacka

MENSTUACNI KALENDAR :

Preview Jedná se o Menstruační kalendář, při jeho tvorbě se autor inspiroval podobnou aplikací My Girls a doplnil ji o propočet na celý rok. Aplikace není pouze pro slečny a paní, ale také pro chapce a pány, aby o stavech a náladách své partnerky věděli a neprožívali zbytečné šoky...

Download menstruacni kalendar

SPOTREBA :

Preview Aplikace Spotřeba vám umožní evidovat jednotlivá natankování, výpočítat relativní spotřeby, výpočet statistických údajů. Mezi průměrné udáje, které Vám program umožní zjistit patří: spotřeba, cena za 1 l pohonných hmot, cena za 1 km, počet ujetých km za 1 l benzinu.

Download spotreba

DIABETIK :

Preview Pomocník diabetika se skládá ze dvou aplikací. Jedna je pro mobilní telefon a druhou tvoří internetové stránky. Mobilní telefon slouží jako zápisník diabetika a počítadlo sacharidů v jídle. Údaje zapsané do mobilu lze odeslat na internetové stránky, na nichž si je můžete prohlédnout, doplnit a vytisknout nebo je ukázat vašemu lékaři.

Download diabetik

ALCOHOL CALCULATOR :

Preview Alcohol calculator je aplikace, která počítá a graficky zobrazuje množství alkoholu v krvi v závislosti na vypitém množství. Výpočet se zakládá na údajích z vaší váhy, obsahu procent lihu ve vypitém alkoholu, pohlaví, a množství vypitého alkoholu.

Download alcohol calculator

TOTALNI VYBITY BATERIE :

Preview Je program pro úplné vybití baterie. Aplikace po spuštění vibruje a co nejvíce zaměstnává displej. Jednou za čas by se měla baterka úplně vybít, a tato aplikace vám to umožní.

Download totalni vybiti baterie

TREZOR :

Preview Jednoduchá aplikace pro evidování a skladování různých textových údajů v mobilu, které chcete mít chráněny heslem. Aplikace je v češtině.

Download trezor

 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek